Jesteśmy tu dla Ciebie !

Zbyt wielu ludzi cierpi w milczeniu, czując, że tylko oni przez to przechodzą. Jesteśmy tutaj, aby wesprzeć ich na drodze do poprawy zdrowia psychicznego. 

Wiemy jakie to ważne, by czuć, że nasze zdrowie psychiczne jest w dobrych rękach. W Pogotowiu Psychologicznym podchodzimy do Was holistyczne, patrzymy na osobę w całości – na umysł, ciało i ducha.
 
Nieustannie  podnosimy nasze umiejętności poprzez seminaria, warsztaty i superwizję. Możesz nam zaufać. Wspólnie stworzymy spersonalizowany plan działania odpowiedni dla Ciebie.

Aktywnie wspieramy
naszą społeczność

Zależy nam na pomocy najbardziej potrzebującym, dlatego podczas pandemii przeprowadziliśmy ponad tysiąc bezpłatnych konsultacji. Nasz zespół jednogłośnie postanowił świadczyć te usługi za darmo.
 
Angażujemy się również w zaspokajanie aktualnych potrzeb naszej globalnej społeczności i przygotowujemy wydarzenia odpowiadające na nurtujące obecnie pytania.

Nasze działanie podczas pandemii

ponad 0
Bezpłatnych konsultacji
0
psychologów
ponad 0
minut wsparcia
W trosce o Twoje zdrowie psychiczne

Inwestujemy w najnowszą wiedzę naukową i technologiczną

Inwestujemy w dostęp do rzetelnej wiedzy naukowej, w oparciu o którą budujemy nasze umiejętności. To podstawa naszej pracy. Nie możemy pozwolić sobie na używanie nieskutecznych metod. 

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami, aby zapewnić Ci wysokiej jakości opiekę bez względu na to, gdzie mieszkasz i kiedy jej potrzebujesz.

Poznaj nasz zespół

Naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie Ci jak najlepszych doświadczeń i wsparcie Cię w budowaniu Twojej odpowiedzi na pytanie, czego potrzebujesz dla swojego zdrowia psychicznego.