Jesteśmy tu dla Ciebie !

Zbyt wielu ludzi cierpi w milczeniu, czując, że tylko oni przez to przechodzą. Jesteśmy tutaj, aby wesprzeć ich na drodze do poprawy zdrowia psychicznego. 

Wiemy jakie to ważne, by czuć, że nasze zdrowie psychiczne jest w dobrych rękach. W Pogotowiu Psychologicznym podchodzimy do Was holistyczne, patrzymy na osobę w całości – na umysł, ciało i ducha.
 
Nieustannie  podnosimy nasze umiejętności poprzez seminaria, warsztaty i superwizję. Możesz nam zaufać. Wspólnie stworzymy spersonalizowany plan działania odpowiedni dla Ciebie.

Aktywnie wspieramy
naszą społeczność

Zależy nam na pomocy najbardziej potrzebującym, dlatego podczas pandemii przeprowadziliśmy ponad tysiąc bezpłatnych konsultacji. Nasz zespół jednogłośnie postanowił świadczyć te usługi za darmo.
 
Angażujemy się również w zaspokajanie aktualnych potrzeb naszej globalnej społeczności i przygotowujemy wydarzenia odpowiadające na nurtujące obecnie pytania.

Nasze działanie podczas pandemii

ponad 0
Bezpłatnych konsultacji
0
psychologów
ponad 0
minut wsparcia
W trosce o Twoje zdrowie psychiczne

Inwestujemy w najnowszą wiedzę naukową i technologiczną

Inwestujemy w dostęp do rzetelnej wiedzy naukowej, w oparciu o którą budujemy nasze umiejętności. To podstawa naszej pracy. Nie możemy pozwolić sobie na używanie nieskutecznych metod. 

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami, aby zapewnić Ci wysokiej jakości opiekę bez względu na to, gdzie mieszkasz i kiedy jej potrzebujesz.

Poznaj nasz zespół

Naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie Ci jak najlepszych doświadczeń i wsparcie Cię w budowaniu Twojej odpowiedzi na pytanie, czego potrzebujesz dla swojego zdrowia psychicznego.
Cały zespół Psycholog Psychoonkolog Psychoterapeuta Biegły sądowy Coach Mediator Interwent kryzysowy
pogotowie Psychologiczne Patrycja Kurowska psychoterapeutaonline

Patrycja Kurowska

Czerpię siłę z wrażliwości. Ważna jest dla mnie otwartość, akceptacja, chęć pomocy. Jest mi bliska tematyka: kryzysu egzystencjalnego, lęku, depresji, uzależnień.
Poznaj specjalistę
pogotowie Psychologiczne Maria Toplišek psycholog online

Maria Toplišek

W mojej pracy najważniejsza jest dla mnie relacja z klientami bazująca na odkrywaniu ich prawdy w bezpiecznych warunkach i sprzyjającym dla nich tempie.
Poznaj specjalistę
pogotowie Psychologiczne Maria Wysocka psychoonkolog online

Maria Wysocka

Moim zainteresowaniem są strategie rozwiązywania kryzysów zdrowotnych, życiowych. Odbudowywanie poczucia sensu życia w obliczu załamania jego linii czy utraty cenionych wartości.
Poznaj specjalistę
pogotowie Psychologiczne Anna Dudzińska psycholog online

Anna Dudzińska

W swojej pracy widzę osobę, w tym fragmencie, którym chce się ze mną podzielić. Wiem, że spotykamy się, ponieważ znalazła ona czas, żeby o siebie zadbać.
Poznaj specjalistę
pogotowie Psychologiczne Renata Werpachowska psycholog online

Renata Werpachowska

Słucham tak, by klient mógł usłyszeć samego siebie. Towarzyszę, tak by klient mógł dotrzeć do swoich zasobów i mocy.
Poznaj specjalistę
pogotowie Psychologiczne Marta Stefaniuk psycholog online

Marta Stefaniuk

Każdy ma swoją własną opowieść z którą przychodzi i każdą z nich traktuję z należytym szacunkiem i uwagą, bo rozumiem jak trudne czasem bywa poprosić o.
Poznaj specjalistę
pogotowie Psychologiczne Alicja Niewęgłowska psycholog online

Alicja Niewęgłowska

Jednymi z ważniejszych wartości w moim życiu są autentyczność w kontakcie z drugim człowiekiem oraz ciekawość jego doświadczeń. W oparciu o nie, buduje moje relacje z.
Poznaj specjalistę
pogotowie Psychologiczne Sylwia Mączewska psychoonkolog online

Sylwia Mączewska

Czerpię siłę z wrażliwości. Ważna jest dla mnie otwartość, akceptacja, chęć pomocy. Jest mi bliska tematyka: kryzysu egzystencjalnego, lęku, depresji, uzależnień.
Poznaj specjalistę
pogotowie Psychologiczne Agnieszka Wieliczko psycholog online

Agnieszka Wieliczko

Specjalizuję się w diagnostyce relacji wewnątrzrodzinnych i konfliktów okołorozwodowych. W swojej pracy szczególną uwagę i troskę kieruję w stronę dzieci. Jestem ich reprezentantem i wsparciem, kiedy.
Poznaj specjalistę

Katarzyna Piwowar

To co najbardziej cenię w pracy zawodowej to kontakt z drugim człowiekiem. Możliwość towarzyszenia mu w rozwoju daje mi wiele satysfakcji.
Poznaj specjalistę
pogotowie Psychologiczne Justyna Antolak-Szymańska psycholog online

Justyna Antolak-Szymańska

Fascynuje mnie drugi człowiek, jego unikalne potrzeby, talenty i możliwości. Dużo satysfakcji daje mi towarzyszenie innym w trudnościach i ich pokonywaniu.
Poznaj specjalistę

Marzanna Jakoniuk

Bliska jest mi postawa uczenia się przez całe życie, ku nieznanemu, którą z pasją pielęgnuję prywatnie i zawodowo. W relacjach stawiam na szczerość i autentyczność.
Poznaj specjalistę
pogotowie Psychologiczne Rafał Prusinowski psycholog online

Rafał Prusinowski

Wartościami dla mnie są otwartość na doświadczenia innych, emocje i ich współodczuwanie oraz umiejętność spojrzenia z różnych perspektyw na tą samą sytuacje.
Poznaj specjalistę