Coaching

Coaching to twórczy proces, który zainspiruje Cię do maksymalizacji osobistego i zawodowego potencjału. Proces coachingu często odblokowuje wcześniej niewykorzystane źródła wyobraźni, produktywności i przywództwa (ICF).

“Cały świat usuwa się z drogi człowiekowi który wie dokąd zmierza” – Steve Jobs

Coaching jest formą rozwoju, w której doświadczona osoba, czyli coach, wspiera Klienta, czyli coachee w osiągnięciu konkretnego celu osobistego lub zawodowego. Skupia się na konkretnych zadaniach lub celach, wspiera podejmowanie świadomych decyzji. Istotą coachingu jest wsparcie w zmianie, dostosowane do potrzeb i sytuacji osobistej lub zawodowej coachee. Uwalnia potencjał danej osoby, aby zmaksymalizować jej wydajność.

Co ważne – coach nie musi być ekspertem w dziedzinie, którą zajmuje się jego klient.

Warto odróżnić coaching od podobnych działań.

Mentoring to sytuacja, w której osoba posiadająca większą wiedzę i umiejętności wspiera osobę o mniejszych kompetencjach. Zarówno mentoring, jak i coaching dotyczą głównie osiągnięć w teraźniejszości i przyszłości. Mentor powinien mieć wiedzę merytoryczną w dziedzinie, której dotyczy praca z Klientem.

Doradztwo to praca z klientem, który czuje się niekomfortowo lub jest niezadowolony ze swojego życia. Poszukuje on wskazówek i porad. Doradca doradza. Coach tego nie robi.

Terapia to praca z klientem, który poszukuje ulgi od objawów psychicznych lub fizycznych. Motywem, dla którego klient decyduje się na terapię jest zazwyczaj chęć uwolnienia się od bólu lub dyskomfortu, a niekoniecznie dążenie do osiągnięcia pożądanych celów. Terapia częściej niż coaching wymaga pracy z przeszłymi doświadczeniami.

Skorzystaj z coachingu, gdy...

Coaching jest formą rozwoju, w której doświadczona osoba, zwana coachem, wspiera osobę uczącą się lub klienta w osiągnięciu określonego celu osobistego lub zawodowego poprzez zapewnienie szkolenia i wskazówek.

250 zł/90 min

Wysoka jakość coachingu online

Dbamy o wysoką jakość naszych usług. Poza wymaganiami formalnymi oczekujemy od naszych specjalistów ponadprzeciętnych kompetencji komunikacyjnych, umiejętności budowania relacji pełnej zrozumienia i akceptacji  oraz postawy pełnej empatii.

Kompetencje

Od naszych specjalistów wymagamy niezbędnego wykształcenia oraz certyfikacji.

Doświadczenie

Każdy z naszych specjalistów posiada doświadczenie w pracy terapeutycznej.

Superwizje

Aby zagwarantować wymaganą jakość terapii nasi specjaliści poddawani są superwizji.

Warsztat

Dbamy o nieustanny rozwój naszych specjalistów organizując warsztaty i szkolenia.

Cennik konsultacji psychologicznej online

Konsultacja psychologiczna

Coaching 250 zł
Coaching w jezyku angielskim 280 zł

Poznaj naszych coachów

Nasi specjaliści są wysoce wykwalifikowani. Zapoznaj się profilami psychologów, aby zapewnić sobie jak największy komfort podczas coachingu online.

Zainwestuj w zdrowie!

Zarezerwuj wizytę!