Konsultacja psychologiczna

Konsultacja psychologiczna to spotkanie z psychologiem, który pomoże zrozumieć Twoja obecną sytuację życiową, określić rodzaj i źródło problemów i ich wpływu na Twoje życie, a w końcu zbudować kompetencje do radzenia sobie z trudnościami.

“Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku”. – Lao Tzu

Konsultacja psychologiczna to rozmowa z psychologiem, czyli specjalistą w dziedzinie ludzkich zachowań, przeżyć, relacji i strategii samoregulacji. Cel konsultacji zależy od potrzeb klienta. Może to być pojedyncze spotkanie lub seria spotkań ze specjalistą na określony, ważny dla klienta temat. Odnosi się do efektywności pełnienia codziennych ról i tego, jak dana osoba poradziła sobie w kontekście swoich zadań, stresu, jakości wsparcia itp. Pozwala na skupienie się na hipotezach dotyczących tego, w czym tkwi istota problemu, jak ów problem powstał i jakie czynniki obecne w życiu osoby sprzyjają jego kontynuacji.

Konsultacje oparte są na dialogu, akceptacji i wymianie znaczeń, jakie nadajemy danym sytuacjom. Przy czym akceptacja ta oznacza tu, że osoba może czuć się swobodnie ze swoimi wyborami, tożsamością, orientacją, przynależnością religijną, wyznaniem, narodowością, czy przekonaniami. Konsultant zobowiązany jest do zachowania poufności. Jedyną sytuacją, w której psycholog jest zmuszony odstąpić od zasady poufności, jest sytuacja bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia.

Konsultacja psychologiczna to nie terapia, ale czasami może stanowić pierwszy krok w kierunku psychoterapii indywidualnej, terapii terapii par lub rodzin itp.

Skorzystaj z konsultacji psychologicznych, gdy...

Konsultacja psychologiczna to spotkanie z psychologiem, który pomoże zrozumieć Twoja obecną sytuację życiową, określić rodzaj i źródło problemów i ich wpływu na Twoje życie, a w końcu zbudować kompetencje do radzenia sobie z trudnościami.

150 zł/50 min

Wysoka jakość konsultacji psychologicznych online

Dbamy o wysoką jakość naszych usług psychologicznych. Poza wymaganiami formalnymi oczekujemy od naszych specjalistów ponadprzeciętnych kompetencji komunikacyjnych, umiejętności budowania relacji pełnej zrozumienia i akceptacji  oraz postawy pełnej empatii.

Kompetencje

Od naszych specjalistów wymagamy niezbędnego wykształcenia oraz certyfikacji.

Doświadczenie

Każdy z naszych specjalistów posiada doświadczenie w pracy terapeutycznej.

Superwizje

Aby zagwarantować wymaganą jakość terapii nasi specjaliści poddawani są superwizji.

Warsztat

Dbamy o nieustanny rozwój naszych specjalistów organizując warsztaty i szkolenia.

EBP - Konsultacji psychologiczna oparta na dowodach naukowych

Konsultacje psychologiczne  online opieramy na aktualnej wiedzy psychologicznej, dowodach naukowych oraz diagnostycznych informacjach o kliencie w celu osiągnięcia najlepszego wyniku terapii.  Stosowanie terapii opartej na EBP daje pewność, że podstawą do pracy są przesłanki pochodzące z rzetelnych badań naukowych.

Cennik konsultacji psychologicznej online

Konsultacja psychologiczna

Konsultacja psychologiczna 150 zł
Konsultacja psychologiczna w jezyku angielskim 190 zł
Konsultacja psychologiczna w jezyku hiszpańskim 190 zł

Poznaj naszych psychologów

Nasi psychologowie to wysoce wykwalifikowani specjaliści pracujący w różnych nurtach. Zapoznaj się profilami psychologów, aby zapewnić sobie jak największy komfort podczas terapii online.

Zainwestuj w zdrowie!

Zarezerwuj wizytę!